Renault розпочала випробування Duster нового покоління

Кросовер Renault Duster нового покоління сфотографували під час випробувань. Світлини закамуфльованого прототипа опублікувало видання Autocar India.

Зовнішність Duster в новому поколінні стане більш агресивною. Подібність з концептом Dacia Bigster помітна неозброєним оком: у тестового автомобіля схожий капот і невелика оптика зі світлодіодним наповненням, різьблений козирок над заднім склом й А-подібні контури ліхтарів, що проглядають крізь маскування. Колісні диски зняті нечітко, але здається, що їхнє оформлення теж взято у концепту.

Цікавим атрибутом шоу-кара також були ручки задніх дверей, заховані зверху – поряд з вікнами. Судячи зі шпигунських фотографій, Duster збереже цю особливість: на світлинах помітні горизонтальні передні ручки і щось подібне до прорізу в рамці бокового скла.

Renault Duster нового покоління збудують на модульній платформі CMF-B розробки Renault-Nissan. Кросовер випускатимуть як у п’яти-, так і в семимісних варіантах. Коротку версію в Індії очікують у 2025 році. Там модель продаватиметься з ДВЗ, проте, за даними інсайдерів, Renault приготувала для Duster повний гібридний привід з електродвигуном на задній осі. Також наступному Duster пророкують гібридну установку E-Tech.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.