Renault завчасно показала новий кросовер Espace

Компанія Renault передчасно показала семимісний кросовер Espace. На французькому сайті марки у посібнику користувача моделі Austral виявили креслення, габаритні розміри та варіанти трансформації салону нового Espace. Річ у тім, що ім’я Espace дістанеться розтягнутій трирядній версії Renault Austral, тому повну уніфікацію (аж до однакових мануалів) можна пояснити.

Новий Renault Espace не матиме нічого спільного з однойменним мінівеном. Від однооб’ємників французька марка відмовилася на користь кросоверів, і нова модель стане подовженим на 210 мм Renault Austral. Колісна база збільшиться на 73 міліметри, висота зросте на 27 міліметрів, ширина – на 5 мм.

Судячи з тизера, спереду салони автомобілів повністю ідентичні, але задні пасажири відчують різницю. Анонсовано панорамний дах рекордної площі та компонування за схемою 2+3+2. Крісла другого ряду можна буде складати та окремо зрушувати поздовжньо. Демонтаж сидінь третього ряду не передбачений, але скласти їх можна.

Про техніку кросовера Renault Espace інформації немає, але уніфікація з Austral очікувана, як і відмова від найпростіших модифікацій з «механікою» та турбомотором 1.2. На вершині гами напевно збережеться гібрид E-Tech сукупною потужністю 200 к.с., а звичайним кросоверам з «турбочетвіркою» 1.3 може бути доступне повнокероване шасі.

Ключовий ринок для Renault Espace – Європа, проте на інших континентах трирядний кросовер також може з’явитися. Більше подробиць про модель буде оприлюднено на офіційній презентації, яка відбудеться 28 березня. А ви вже зараз маєте можливість придбати брендовані аксесуари Renault у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.