Розкрито нові подробиці про «топову» Tesla Model 3

Торік Tesla представила оновлення своєї «стартової» моделі. На підході найпотужніша її версія, яка має стати найбільш екстремальною Model 3 в історії.

Очікується, що замість звичного Performance її назвуть Ludicrous – таку назву Tesla використовує для максимальної продуктивності. Дата прем’єри поки що невідома, але багато характеристик уже розкрито.

З’ясувалося, що Model 3 Ludicrous в Європі отримає акумулятор на елементах LG ємністю 79 кВт-год. З такою батареєю електромобіль зможе проїжджати до 528 кілометрів за циклом WLTP. Північноамериканській моделі дістанеться батарея від Panasonic на 82 кВт-год, а запас ходу складе 482 кілометри за циклом EPA.

Для Європи потужну Model 3 випускатимуть на китайській фабриці Giga Shanghai, а для домашнього ринку – у Фрімонті. Друга буде приблизно на 20 кілограмів важчою за першу, хоча маса електромобіля поки не розкрита.

Максимальна віддача установки такої Model 3 сягатиме 620 к.с., а з місця до 60 миль на годину (96 км/год) автомобіль розганятиметься за 2,9 секунди. Це на 0,2 секунди повільніше, ніж потребувала Model 3 Performance до оновлення. Максимальна швидкість – приблизно 260 км/год.

Отримає Model 3 Ludicrous й зовнішні відмінності від звичайної версії. Це трохи інший бампер з «іклами» з боків, чорний спойлер на кришці багажника та оригінальні шильдики.

Підпишіться на наш Telegram, Facebook та WhatsApp або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.