Skoda призупинила виробництво на одному з чеських заводів

Компанія Skoda призупинила виробництво автомобілів на заводі у чеських Квасінах. Причиною стала нестача комплектувальних зі словенського підприємства, яке нещодавно постраждало від повені. Скільки триватиме вимушена зупинка, поки неясно, але конвеєр перезапустять не раніше ніж за тиждень.

Зі Словенії Skoda отримувала деталі для двигунів внутрішнього згоряння, пише Reuters. Ба більше – повінь, що перервала відвантаження, вплине на діяльність усієї Volkswagen Group. Крім заводу у Квасінах, не виключені перебої у роботі основного майданчика Skoda у Млада-Болеславі. Наразі конвеєр заводу працює у нормальному графіку.

Очікується, що наступного тижня словенський партнер впорається з наслідками повені та відновить постачання. За деякими даними, Skoda також веде переговори щодо придбання необхідних у виробництві компонентів у китайців.

Тим часом заводу у Квасінах потрібно готуватися до старту виробництва нових Kodiaq та Superb. Зовнішність обох новинок вже частково розкрита. Прем’єра очікується у листопаді цього року.

Підпишіться на наш Telegram, Facebook та WhatsApp або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.