У Jeep Avenger з’явиться повнопривідна версія

Найменший Jeep отримає гібридну установку та привід на всі колеса. На єдиному ескізі Avenger 4xe зображений з яскравими неоновими акцентами на капоті та бампері, з масивними позашляховими шинами та рейлінгами на даху. Замовити такий автомобіль можна буде ближче до кінця 2024 року.

Досі Avenger, найменший кросовер Jeep, орієнтований на європейський ринок, пропонувався з різними силовими установками (бензиновою, гібридною та електричною), але без повного приводу, хоча таку версію показали у статусі концепту у 2022 році. Тепер підтверджено, що серійний Avenger 4xe матиме «м’якогібридну» силову установку, до складу якої увійдуть 136-сильний бензиновий ДВЗ і два електромотори потужністю 28 к.с. кожен. Коробка передач – 6-ступеневий «робот» з двома зчепленнями.

Інші подробиці про Avenger 4xe поки що не наводяться. Можна припустити, що через складнішу та більшу силову установку повнопривідний кросовер буде менш містким, ніж інші версії. І коштуватиме він дорожче — за попередніми оцінками, понад 40 тисяч євро.

Раніше гама Avenger поповнилася модифікацією e-Hybrid з помірно-гібридною установкою, знайомою за моделями Peugeot та Citroen. Вона складається з 1,2-літрової турботрійки Puretech, літій-іонного 48-вольтового акумулятора та електромотора, вбудованого в новий 6-ступеневий преселективний «робот». У змішаному циклі такий кросовер витрачає 5,1 літра на 100 кілометрів, а на чистій електриці може проїхати до 30 кілометрів.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.