У Європі перестали випускати Volkswagen Polo

Іспанська філія Volkswagen оголосила про завершення виробництва хетчбека Polo, який протримався на конвеєрі заводу в Памплоні понад 40 років. Про припинення продажів Polo в Європі поки не йдеться: просто хетчбеки імпортуватимуть з Південної Африки.

Завод у Памплоні — рекордсмен з виробництва Volkswagen Polo, адже на цьому майданчику випустили 8 422 161 автомобіль! Останнім примірником став хетчбек у небагатій комплектації Life з 1,0-літровим турбомотором (95 к.с.) та 5-ступеневою «механікою». Автомобіль пофарбували у синій колір та відправили на продаж до Іспанії.

Президент Volkswagen Navarra підкреслив, що Polo «дав заводу все: солідне минуле та сьогодення, які дозволяють з упевненістю дивитися в електричне майбутнє». При цьому відхід малолітражки з європейського ринку відкладається: гендиректор Volkswagen Маркус Шефер підтвердив, що пом’якшення економік дозволить залишити Polo в лінійці до кінця десятиліття.

В інших країнах Volkswagen Polo нічого не загрожує: бестселер збирають не лише в ПАР, а й в Алжирі, Бразилії та Китаї. Під спільним ім’ям випускають різні малолітражки: наприклад, в Південній Америці є утилітарна кросверсія.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.