В Україні зріс попит на оренду елітних броньованих автомобілів

Настав той час, коли оренда суперкара стала не такою цікавою (і необхідною), як оренда броньовика. І якщо рік тому такими послугами могли зацікавитись поодинокі клієнти, то сьогодні будь-які броньовані автомобілі виявились просто «золотими». І тому є як очевидні, так і дуже неочікувані причини.

Почнемо з того, що останні пів року на сайтах з продажу авто фактично зникли всі броньовані машини, як нові, так і «не першої свіжості». Причому враховуючи ті «пам’ятники», що стояли у продажу не один і навіть не два роки. Лишилися або занадто дорогі (як для свого стану та рівню захисту), або інкасаторські. Щодо прокату броньованих авто, найбільшою популярністю користуються Mercedes S-класу та позашляховики.

Здавалося б, якщо у людини є потреба в броньованому автомобілі, то він навряд чи жебракує і, скоріш за все, може собі його придбати. Але це хибна думка. Виявляється, найчастіше броньовані авто на прокат беруть не олігархи й навіть не їх діти. Про це кажуть в компанії TopGuard, яка першою в Україні запропонувала широкий вибір броньованих авто з охороною, супроводом і гарантіями безпеки.

Для яких цілей в Україні найчастіше орендують захищені автомобілі як у період дії воєнного стану, так і в мирний час:

 • Угоди з продажу/купівлі нерухомості
 • Угоди з готівкою і цінними паперами
 • Супровід і захист під час «небажаних» зустрічей
 • Супровід і захист осіб, які отримували погрози
 • Інвестиційні угоди
 • Трансфер і супровід VIP-гостей з аеропорту/вокзалу

Говорячи про сьогодення, можна було б подумати, що броньована машина потрібна для пересування «гарячими точками» та/або з метою запобігання обстрілів, але насправді найбільший попит має супровід при купівлі-продажу майна.

Скільки коштує оренда броньованого авто

Залежно від класу автомобіля і рівня захисту, вартість прокату варіюється від $260 до $650 за годину. Але є певні лайфхаки, які допоможуть  зекономити ваші кошти. Наприклад, якщо ви замовите броньований Mercedes-Benz W221 з мінімальним фіксованим часом роботи (до 4 годин) то фіксована ціна в ТопГард по місту Київ буде всього 400$. Погодьтесь, що це вже цілком прийнятна вартість, щоб убезпечити власні активи та своє життя. Зазвичай такий пакет замовляють для супроводу фінансових угод або трансферів та зустрічей.

Те ж стосується й оренди броньованої машини за певний період – чим довше, тим дешевше.

Броньовані автомобілі, які мають найбільший попит:

 1. Mercedes S-класу різних поколінь (від W220 до W222)
 2. Toyota Land Cruiser

Що стосується рівня захисту, найпопулярнішими броньовиками для цивільних є автомобілі B7 – така броня витримає попадання з гвинтівки калібру 7,62 кулями з термозміцненим сердечником (найпотужніша стрілецька зброя), а також збереже життя пасажирів від вибуху осколкової гранати.

До речі, про це зазвичай розповідають лише клієнтам, але нам вдалося дізнатися доволі цікаві подробиці. Виявляється, коли йдеться про пересування на орендованому броньованому авто, він ще й має дуже незвичні для пересічних громадян додаткові функції (принаймні ті автомобілі, які надає в оренду TopGuard). А саме:

 • велика тактична аптечка;
 • дефібрилятор;
 • помпа штучного дихання і кисню;
 • закодований канал зв’язку;
 • перед видачею автомобіля (з водієм чи без – не важливо), він проходить перевірку на наявність прослухпрослуховувальних овуючих пристроїв і «жучків»;
 • водій броньованого авто має підтвердженні відповідним сертифікатом знання та навички надання першої домедичної допомоги.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

ДЖЕРЕЛОТопЖыр