BMW привідкрила зовнішність нового X2

Компанія BMW оприлюднила тизер нового кросовера X2, показавши затемнений силует і передню частину з підсвіченою решіткою радіатора в дусі X6. Прем’єра моделі відбудеться вже скоро, але конкретну дату в BMW поки не називають.

Зі зміною покоління BMW X2 переїде на нову платформу FAAR, яку розділить з X1 та іншими моделями. Пропорції зміняться: на тизері помітний довший задній звис, «завалений» дах, задній спойлер і рельєф бампера. До того ж кросовер збільшиться у розмірі.

Інтер’єр буде запозичено у кросовера X1. У обох моделей єдине табло панелі приладів та екрана мультимедійної системи, а також однаково розташовані вентиляційні отвори та підсклянники.

Платформа передбачає, крім іншого, використання повністю електричної силової установки – вона дістанеться кросоверу з індексом iX2. Топовому варіанту з ДВЗ пророкують дволітрову «турбочетвірку» потужністю 316 «конячок», а також декілька варіантів з менш потужними моторами з електрифікацією.

Батарейний iX2, ймовірно, запозичить силову установку у двомоторного iX1 eDrive30 на 313 к.с. і батарею ємністю 64,7 кВт-год, що забезпечує до 438 кілометрів ходу без підзаряджання.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.