Дизайн хетчбека Renault 5 перестав бути секретом

Зображення нового хетчбека Renault 5 злили в Інтернет задовго до прем’єри. Сюрприз зіпсувала Всесвітня організація інтелектуальної власності (WIPO), яка оприлюднила патентні зображення однієї з найочікуваніших новинок Renault.

Renault 5 претендує на звання одного з найдоступніших електромобілів на європейському ринку – він коштуватиме близько 25 тисяч євро. В його основу ляже платформа AmpR Small, раніше відома як CMF-B EV, а на одному заряді батареї ємністю 52 кВт-год електрохетч проїжджатиме близько 400 кілометрів.

Будуть в електромобіля і незвичайні рішення. Наприклад, підтримка технології V2G, за допомогою якої надлишки енергії можна віддавати назад до магістральної електромережі.

Що стосується дизайну екстер’єру, то Renault 5 зберіг формфактор свого історичного попередника: у нього п’ять дверей (задні ручки винесені на стійки), розширені колісні арки а-ля R5 Turbo, а задні ліхтарі є продовженням бічних панелей кузова, що зменшує завихрення повітря та покращує аеродинаміку. У капот вбудований індикатор заряду батареї у вигляді цифри 5 – там, де в оригінального R5 був повітрозабірник. Аналогічну фішку Renault нещодавно використав на прототипі нового Twingo: на його капот винесли трисекційний індикатор.

Публічний дебют Renault 5 відбудеться на Женевському автосалоні 26 лютого 2024 року. А ви вже зараз маєте можливість придбати брендовану атрибутику Renault у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.