Honda розкрила подробиці про електричний кросовер Prologue

Компанія Honda розкрила подробиці про електричний кросовер Prologue. Модель вийде на ринок наступного року й коштуватиме близько 40 тисяч доларів.

Для японської марки це перший в її історії електричний кросовер. За його дизайн відповідала студія в Лос-Анджелесі, яка на противагу грубуватим Passport та CR-V вигадала більш рафіновану стилістику neo-rugged. В основі кросовера – модульна архітектура Ultium, на якій також збудовані Cadillac Lyriq, Chevrolet Blazer EV та нова Acura ZDX. Prologue отримає оригінальні налаштування підвісок і буде запропонований з одним або двома електродвигунами. Привід передній або повний. У другому випадку віддача складе 292 к.с. і 452 Нм крутного моменту. Ємність батареї – 85 кВт-год. Цього має вистачити на 482 кілометри за циклом EPA.

Prologue підтримує зарядку постійним струмом потужністю 155 кВт, тобто 10 хвилин дадуть додаткові 105 кілометрів. Кросовер оснастять звукогенератором Active Sound Control, спортивним їздовим профілем, а базовий перелік обладнання включатиме вісім подушок безпеки, набір електронних асистентів Honda Sensing, підігрів передніх сидінь, майданчик для бездротової зарядки смартфона та медіасистему з підтримкою сервісів Google, оновленнями «по повітрю» та навігацією, що прокладає маршрут з урахуванням доступності зарядних станцій.

Топверсія Elite, своєю чергою, похизується найбільшими колесами серед усіх моделей Honda – 21 дюйм. До того ж у такого кросовера будуть проєкційний дисплей, панорамний дах, аудіосистема Bose з 12 динаміками та режим Sport.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.