Mercedes-Benz та BMW оголосили про створення спільного підприємства

Компанії Mercedes-Benz та BMW оголосили про створення спільного підприємства. Вони створять мережу зарядних станцій для електромобілів, щоб задовольнити попит на цю послугу. Щоправда, поки що йдеться лише про Китай.

План Mercedes-Benz та BMW – побудувати не менше 1000 точок зі швидкими зарядними станціями та 7000 зарядних слотів до кінця 2026 року. Технічні подробиці про термінали не наводяться. Відомо, що заряджатися на нових точках зможуть електромобілі та гібриди всіх марок, але власники Mercedes-Benz та BMW отримають ексклюзивні послуги. Наприклад, можливість забронювати розетку онлайн.

Спільне підприємство планує закуповувати електроенергію з відновлюваних джерел енергії, тобто китайські клієнти отримають екологічно чисту електрику. Перша партія зарядних терміналів від СП Mercedes-Benz та BMW має бути запущена у 2024 році. Географія інфраструктури не розкривається, але йдеться про «ключові міста Китаю».

Хоча Mercedes-Benz та BMW конкурують на більшості ринків, у Китаї німецьким автогігантам довелося об’єднатися, адже місцеві автовиробники пішли вперед. Tesla, Li Xiang, Xpeng, Huawei та Nio інвестують сотні мільйонів доларів у власні мережі, причому їх плани включають і 500-кіловатні термінали, і мережі зі швидкозмінними акумуляторами, і звичайні «суперчарджери».

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.