Новий Duster отримав логотип Renault

Світова прем’єра кросовера Duster третього покоління відбулася тиждень тому: модель традиційно дебютувала під румунською маркою Dacia. А тепер з’явилися перші зображення безпосередньо Renault Duster, який вироблятимуть в Туреччині.

До 2027 року Renault має намір стати лідером на турецькому ринку, а місцевий завод Oyak-Renault планують перетворити на світовий експортний центр, на що спрямують понад 400 мільйонів євро. Більшість машин, що випускаються зараз у Туреччині, відправляють до Європи, проте новий план передбачає експорт у понад 50 країн. Зокрема, географію розширять завдяки Близькому Сходу та Африці.

Також оголошено про те, що протягом найближчих трьох років на конвеєр турецького підприємства стануть щонайменше чотири нові моделі, три з яких будуть кросоверами. Ще в Renault розраховують на те, що третина всіх продажів марки припадатиме на електрифіковані автомобілі.

Ну, а тепер безпосередньо про Duster. Кросовер нового покоління виявиться первістком анонсованої вище гами, його виробництво стартує в Туреччині наступного року.

Якщо кросовери Renault та Dacia попередньої генерації відрізняються між собою зовні, то у нових SUV різні лише емблеми. Причому Duster першим з моделей французького бренду змінив фірмовий ромб спереду на великий напис Renault. Інтер’єр ще не показали, хоча там навряд чи будуть якісь зміни, а про техніку сказано лише те, що в Туреччині модель матиме гібридну версію.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.