Оновлену Mazda CX-5 показали достроково

Кросовер Mazda CX-5 готується до чергового планового оновлення. Офіційної інформації про це ще немає, але китайський Мінпромторг вже оприлюднив фотографії рестайлінгової версії.

У рестайлінгової CX-5 змінилася рамка решітки радіатора – сама вона стала масивніше, а кути коротше. У фарах з’явилися L-образні світлодіодні ходові вогні, змінилася і задня оптика, а через нові бампери кросовер додав в довжину несуттєві два сантиметри. Про нововведення в салоні не повідомляється, проте, за чутками, на передній панелі встановлять екран мультимедійної системи більшого розміру.

Про зміни в моторній гаммі не повідомляється. Нагадаємо, в Україні Mazda CX-5 доступна з двома бензиновими двигунами – 2-літровим на 150 «конячок», та 2,5-літровим агрегатом потужністю 194 к.с. Обидва мотори працюють в парі з 6-ступеневим «автоматом».

Через кілька років Mazda CX-5 змінить генерацію. Раніше повідомлялося, що в основу наступного кросовера ляже задньоприводна архітектура з двигунами, розташованими поздовжньо, а в моторну лінійку увійдуть рядні «шістки». Більш того, Mazda буде позиціювати CX-5 як преміальну модель, яка складе конкуренцію Lexus NX, Audi Q5 та BMW X3.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.