Як виглядатиме новий маленький кросовер від Alfa Romeo

Розкрито зовнішність маленького кросовера Alfa Romeo. На ринок кросовер вийде наступного року. Одна з можливих назв – Sebring.

Видання Carscoops оприлюднило рендер нового кросовера. Модель сегмента B-SUV з’явиться у 2024 році й розташується сходинкою нижче за Tonale. В її основу ляже платформа STLA Small (CMP/eCMP), що означає близьку спорідненість з Jeep Avenger та Fiat 600. А в гамі будуть версії з паливними та повністю електричними силовими установками.

Кросовер на електротязі, швидше за все, отримає один електромотор потужністю 156 к.с. і 260 Нм крутного моменту, батарею ємністю 54 кВт-год і зможе проїжджати на одному заряді до 400 кілометрів. Варіант з ДВЗ, своєю чергою, матиме «турботрійку» 1.2 – базовий двигун для більшості європейських моделей Stellantis. Цей агрегат нещодавно перейшов у третє покоління та чудово працює у складі гібридних систем.

Як запевняє Alfa Romeo, новинка «змінить правила гри» і збереже «спортивну ДНК» бренду. До речі, ім’я для кросовера досі не вибрано. Влітку компанія звернулася до своїх шанувальників із проханням допомогти визначитись із назвою майбутньої моделі. Що з цього вийшло, дізнаємося дуже скоро.

Підпишіться на наш Telegram, Facebook та WhatsApp або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.