Toyota та Stellantis об’єднуються заради комерційних автомобілів

Концерн Stellantis та японська Toyota вже мають досвід співпраці, але цього разу партнери вирішили об’єднатися у створенні комерційного автомобіля, який отримає навіть електричну силову установку.

Про технічні характеристики нового фургона поки що нічого не повідомляється, але вже офіційно відомо, що більша частина роботи ляже на плечі спеціалістів Stellantis. Завдання Toyota поки не зрозумілі, але відомо, що вантажівки будуть випускатися й під японським брендом. А виробляти новинку планують на заводах, що належать Stellantis у польському місті Глівіце та італійській Атессі.

Дебют фургона запланований на 2024 рік і швидше за все це буде друге покоління автомобіля, відомого зараз як Fiat Ducato. До речі, він стане найбільшим комерційним автомобілем в історії Toyota.

Stellantis та Toyota співпрацюють у галузі легких комерційних автомобілів з 2012 року. По суті, Toyota сплачує за можливість продавати на європейському ринку під своїм брендом різні вантажівки, які випускають кілька компаній у складі концерну Stellantis.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.