Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіRenault визначилася з назвою кросовера, який замінить Kadjar

Renault визначилася з назвою кросовера, який замінить Kadjar

Компанія Renault анонсувала прем’єру на початку 2022 року нового кросовера та розкрила його назву. Модель, яка замінить Kadjar, отримає ім’я Austral.

Назва походить від латинського слова australis (у перекладі — «південний»), яке присутнє у тому чи іншому вигляді в багатьох європейських мовах, включно з французькою.

Раніше стало відомо, що у 2022 році Kadjar буде виключено з європейської модельної гами Renault. Йому на заміну прийде модель з іншою назвою, щоб уникнути асоціацій із попередником, якому так і не вдалося здобути популярність на ринку. До сьогодні модель була відома під кодовим позначенням HHN. За попередніми даними, кросовер отримає біль спортивний кузов. В основу Austral ляже платформа CMF-C від актуального Qashqai, а дизайн буде виконаний з огляду на Renault Megane E-Tech.

Не виключається й поява електричного Austral, побудованого на архітектурі CMF-EV. За попередніми даними, такий електромобіль комплектуватиметься батареєю ємністю 87 кВт-год, одного заряду якої вистачить на 500 кілометрів.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img