Alfa Romeo Junior Veloce буде потужнішим, ніж очікувалося

Компанія Alfa Romeo повідомила, що найпотужніша версія кросовера Junior з приставкою Veloce, яка оснащена електричною силовою установкою, проходить фінальні випробування. Водночас стало відомо, що електромотор Junior Veloce видає 280 к.с., що на 40 «конячок» більше, ніж очікувалося.

Вихід нового кросовера Alfa Romeo на ринок супроводжувався невеликим скандалом. Спочатку модель представили під назвою Milano, проте під тиском Адольфо Урсо, міністра промисловості та виробництва Італії, марці довелося її перейменувати. Урсо зазначив, що Milano може ввести споживачів в оману, оскільки кросовер виробляється не в Італії, а в Польщі. В результаті Alfa Romeo зупинила свій вибір на імені Junior (буквальний переклад – молодший), яке вказує на позиціювання моделі.

Junior дебютував у двох модифікаціях: гібридній Ibrida та у базовій електричній Elettrica. Пізніше Alfa Romeo пообіцяла показати ще два варіанти – повнопривідний гібридний Junior Ibrida Q4, а також топовий електричний Elettrica Veloce. Ця новина стосується саме останнього, який буде не лише найдорожчим, але й найпотужнішим кросовером у сімействі.

У підвісці Alfa Romeo Junior Veloce будуть застосовані жорсткіші стабілізатори поперечної стійкості, на передній осі встановлять дискові гальма діаметром 380 міліметрів з чотирипоршневими супортами, а колеса – 20-дюймові. У компанії заявляють, що електричний кросовер матиме найгостріше рульове управління в класі з передавальним відношенням 14,6.

Єдиний електромотор встановлений на передній осі. Він видає 280 к.с. потужності та 345 Нм крутного моменту. Передбачувана ємність батареї – 54 кВт-год, тому Junior Veloce навряд чи зможе похизуватися значним запасом ходу. Динамічні характеристики поки не розсекречені.

Щодо звичайного електричного Junior, то він комплектується електромотором потужністю 154 к.с., а батарея ємністю 54 кВт-год забезпечує 410 кілометрів запасу ходу за циклом WLTP. Такий кросовер вже можна замовити, коштує він від 39 500 євро.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.