Audi змінила дизайн свого логотипа

Компанія Audi оновила дизайн свого логотипа. Якщо раніше фірмові чотири кільця були тривимірними, то тепер автовиробник спростив їх, зробивши плоскими.

Крім того, для емблеми вперше є опціональне оформлення. Якщо у базовому виконанні кільця виконані у чорному та білому кольорах, то за доплату кузов автомобіля прикрасять темно-сірі логотипи.

Крім зміни дизайну основної емблеми, в рамках впровадження нового фірмового стилю компанія прикрасить центральні стійки своїх автомобілів написами з позначенням моделі та її модифікації, які виконають фірмовим шрифтом Audi Type. Першими моделями, які отримають нове оформлення, стануть електрокросовер Q8 e-tron, Q8 Sportback e-tron, а також SQ8 e-tron. А ви, до речі, вже зараз маєте можливість придбати брендовані аксесуари Audi у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Нагадаємо, що у вересні минулого року компанія Volvo також змінила свою емблему, виконавши її у двомірному стилі. А в середині липня цього року мінімалістичний дизайн надав своєму логотипу Aston Martin.

Підпишіться на наш Telegram, Facebook та WhatsApp або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.