Кузов нового Tesla Cybertruck вже почав іржавіти

Власники Tesla Cybertruck вже почали скаржитися на корозію пікапа. Після дощу на кузовних панелях почали утворюватися бурі плями та помаранчеві крапки. Один з покупців Cybertruck звернувся до компанії Tesla й автовиробник пообіцяв виправити ситуацію.

Перші повідомлення власників Tesla Cybertruck на профільному форумі сприйняли скептично: плями іржі вважають пилком, рейковою стружкою або продуктами зношування гальмівних колодок. Однак поступово кількість скарг множилася, а в мануалі Tesla виявили дуже складну інструкцію. Автовиробник радить негайно видаляти з кузова «в’їдливі» забруднення: жир, оливу, пташиний послід, деревну смолу, дьоготь, дорожню сіль, мертвих комах тощо.

У тому ж мануалі сказано, що панелі з нержавіючої сталі можуть бути схильні до корозії. Цікаво, що поки що на Tesla Cybertruck скаржаться власники з Каліфорнії, адже в північних штатах дороги посипають хімічними розчинами, які провокують утворення іржі набагато швидше. Виходом може бути або регулярне миття та полірування, або переплата за заводську захисну плівку. Ця опція коштує від 5000 до 6500 доларів.

Фотографії проблемних кузовів Tesla Cybertruck нагадують наслідки електрохімічної реакції. І хоча поки плями дрібні й усувні, виникає питання, чи довговічний інноваційний нефарбований кузов з нержавіючої бронесталі. Якщо вантажівки за 100 тисяч доларів дійсно стануть іржавіти, Tesla чекає на удар по репутації.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.