Lexus показав фотографії електричного кросовера RZ

Компанія Lexus оприлюднила кілька нових фотографій електричного кросовера RZ. Вони дозволяють детально розглянути перспективну новинку, яка візуально відрізнятиметься від Toyota bZ4X та Subaru Solterra, з якими розділить платформу e-TNGA.

Повне ім’я нової моделі – Lexus RZ 450e. Це буде перший справжній електромобіль бренду, адже маленький кросовер UX 300e зроблений на базі бензинової машини. RZ отримає характерну лицьову панель, що наслідує фірмову решітку радіатора, L-подібні ходові вогні, оригінальне оформлення корми з суцільною смугою ліхтарів, спойлер на даху. У профіль спорідненість з вищезгаданими Toyota bZ4X та Subaru Solterra куди помітніша, але у Lexus RZ 450e задні стійки затемнені, що створює ефект «даху, що парить».

Lexus RZ 450e

Ані фотографій інтер’єру, ані технічних характеристик поки немає. Раніше повідомлялося, що модель вже в базі отримає повний привід із фірмовою системою розподілу тяги Direct4. Повноцінна офіційна прем’єра Lexus RZ 450e відбудеться цієї весни.

Минулого року Lexus реалізував у світі 760 012 автомобілів – на 6% більше, ніж позаминулого. При цьому продажі електрифікованих моделей (здебільшого – гібридів) зросли на 10% – приблизно до 260 тисяч штук. До кінця цього десятиліття компанія розраховує сформувати повноцінний модельний ряд електромобілів та згорнути торгівлю машинами з ДВЗ у Західній Європі, Північній Америці та Китаї. Ще через п’ять років Lexus має стати повністю електричним брендом.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.