Ford, BMW та Honda створять нову спільну компанію

Ford, BMW та Honda створять спільну компанію ChargeScape. Її завдання – розробка єдиної системи зарядки, яка дозволить пов’язати електромережі, автовиробників та власників електромобілів.

Власники електромобілів зможуть за допомогою ChargeScape поповнювати енергію в найвигідніші години, користуючись гнучкими та керованими графіками. Для планування заряджання компанія планує використовувати телематику автовиробників. Що стосується зайвої енергії, то нею можна буде ділитися: такий варіант буде доступний для машин з функцією живлення мережі від акумулятора «автомобіль-мережа» або V2G (vehicle-to-grid).

Свій внесок у більш екологічне майбутнє ChargeScape зробить й іншими способами – використанням відновлюваних джерел енергії, таких як вітер та сонячне світло. Завдяки єдиній платформі буде знижено витрати на маркетинг, а в автовиробників буде загальний прямий канал зв’язку з власниками електромобілів.

Коли система буде доступна, поки що невідомо, але наголошується, що в майбутньому до неї зможуть приєднатися й інші автобренди.

Через зростання популярності електромобілів все більше виробників об’єднують свої сили у сфері заряджання. Навесні стало відомо, що автомобілі Ford можна буде заряджати на численних станціях Tesla Supercharger. Також про аналогічну домовленість повідомили у General Motors, Stellantis та Volvo. Для цього автомобілям потрібен або адаптер, який купується окремо, або заводський роз’єм стандарту NACS.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.