Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіГенеральний директор Volkswagen Group йде у відставку

Генеральний директор Volkswagen Group йде у відставку

Генеральний директор Volkswagen AG Герберт Дісс залишить концерн після конфлікту з профспілкою. За офіційною інформацією йдеться про відставку «за взаємною згодою сторін», але авторитетні ЗМІ стверджують, що де факто це звільнення.

Про конфлікт Герберта Дісса з впливовою профспілкою Volkswagen та ключовими акціонерами концерну стало відомо минулої осені. Бос німецького автогіганта заявив про необхідність прискореної електрифікації, пов’язаної зі скороченням робочих місць, і це ледь не коштувало йому посади ще у грудні. Тепер наглядова рада Volkswagen AG добилася свого – 1 вересня Дісс залишить свою посаду.

The Wall Street Journal стверджує, що приводом для відставки стала затримка з розробкою електромобілів Audi, Porsche та Bentley. Сам Дісс від коментарів відмовився, поки немає інформації й про його подальше працевлаштування.

Щодо наступника німця на посаді боса Volkswagen AG, то ним стане Олівер Блюм – досвідчений управлінець, який працює в структурах автогіганта з 1994 року, з 2015 року очолює Porsche, а з 2018 року входить до ради директорів всього концерну Volkswagen.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img